Ці правила регламентують процес купівлі-продажу в нашому інтернет-магазині. Натисканням кнопки «ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ» Ви підтверджуєте свою згоду з даними Правилами, а також з усіма іншими документами й правилами, викладеними в розділах інтернет-магазину .

  1. Режим роботи. У режимі онлайн наш магазин працює ЦІЛОДОБОВО. Замовлення по телефону приймаються з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 19:00, в суботу та неділю з 10:00 до 14:00. Доставка у вихідні та святкові дні обговорюється окремо.
  2. Доставка. Доставка замовлення по Україні здійснюється компаніями-перевізниками при повній передоплаті. Вартість доставки не входить в ціну товару та оплачується Покупцем згідно з тарифами обраного Вами перевізника.

Покупець несе всю відповідальність за повідомлення Продавцеві достовірних відомостей про себе, свою поштову адресу й інших відомостей, необхідних для виконання сторонами зобов’язань із продажу товару і його оплати. Продавець не несе відповідальності за невиконання замовлення, якщо Покупець вказав  недостовірні відомості про себе . Повторна доставка товару, а також інші дії з боку Продавця здійснюються тільки за узгодженням сторін з віднесенням відповідних додаткових витрат на Покупця.

Ви можете особисто забрати замовлення за адресою: м.Володимир-Волинський, в. Ковельська, 73. Ціни в роздрібному магазині можуть відрізнятися. Ціна, заявлена на сайті, дійсна при оформленні замовлення через інтернет-магазин.

Для того, щоб замовити товар, якого в даний момент немає на складі необхідно проплатити завдаток в розмірі 10% від вартості. Замовлений товар доставляється в магазин 2 – 4 дні.

Перед оплатою бажано уточнити наявність товарної позиції.

  1. Оплата. Оплатити товар можна:
    • в нашому магазині готівкою або через термінал;
    • через Інтернет або касу банку на картку Приватбанку, реквізити якої Вам повідомить менеджер при узгодженні замовлення;
    • юридичним особам ( платники ПДВ, ФОП) згідно рахунку, який ми сформуємо в індивідуальному порядку.
  2. Повернення товару.

Ми працюємо згідно законодавства України.

Товар можна повернути впродовж 14 днів з моменту придбання, або обміняти на інший за таких умов:

— Річ не використовувалась та її упаковка без видимих ознак пошкодження.

— Коробка, пакувальні матеріали, комплектація у первинному стані.

При виявленні заводського браку, річ відправляється на експертизу, після якої проводиться заміна або повернення коштів.

Зазвичай всі справедливі претензії по поверненню, або браку  ми стараємось вирішити максимально швидко і легко для Покупця